Het team

Groep 1/2
Larissa Jimmink -  larissa.jimmink@fedra.nl - ma, di, wo
Yvonne van der Lem - yvonne.vanderlem@fedra.nl - do, vr
Groep 2/3
Marlous Fonville - marlous.fonville@fedra.nl - ma, di, wo, do, vr
Groep 4/5
Tamara Groos-de Vries - tamara.groos@fedra.nl -  ma, di, wo
Dan van Batum - dan.vanbatum@fedra.nl -wo, do, vr
Groep 6/7
Sharon Slager - sharon.slager@fedra..nl – ma, di, wo, do, vr
Groep 7/8
Guido de Koning - guido.dekoning@fedra.nl - ma, wo, do, vr
Dan van Batum - dan.vanbatum@fedra.nl - di

Directeur 
Rosalie Rouwendaal - rosalie.rouwendaal@fedra.nl  bereikbaar op ma, di, wo, do

Zorgcoördinator:
Lianne de Jong - lianne.dejong@fedra.nl bereikbaar op ma, di, wo, 

Leerlingbegeleiding en groepsondersteuning:
Lianne de Jong - lianne.dejong@fedra.nl - do, vrij
Corinne Dauphin - corinne.dauphin@fedra.nl - ma, di, wo

Conciërge:
Gerard van Schie ma 

Administratie: 
Sandra Douwstra sandra.douwstra@fedra.nl wo ochtend

De lessen bewegingsonderwijs in de groepen 4-8 worden gegeven door Robin Welp.